| flipino a întrebat:

Stie careva locuri publice unde iti poti incarca telefonul in Bucuresti?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Cred ca nu ai primit raspuns pentru ca nu ai specificat tipul de "incarcatura": curent sau credit.
Daca este vorba de curent, nu stiu; dar eu as merge la un magazin de telefoane (germanos, Orange, Vodafone) si i-as ruga pe angajati sa ma ajute sa imi incarc telefonul.
Daca este vorba de credit, trebuie sa fie in statii tonomate care iti elibereaza contra-cost un cod de reincarcare al cartelei.
Sau poti folosi asta: https://selfpay.ro/