| Rafatabian a întrebat:

Salut,știe cineva dacă este original acest motocross și dacă merita sa îl cumpăr?(Moto Cross BEMI NITRO 250cc Off Road NEW Janta 19)

1 răspuns:
| Ryko14 a răspuns:

Acest motocross BEMI NITRO 250cc Off Road NEW Janta 19 este un model de motocross de înaltă performanță, cu o jantă de 19 inch, care oferă o manevrabilitate excelentă și o viteză de vârf de peste 50 de kilometri pe oră. Acesta este echipat cu un motor de 250cc, care oferă o putere de aproximativ 20 de cai putere și o transmisie manuală de 5 viteze. Acesta este, de asemenea, echipat cu un cadru din oțel rezistent, suspensii reglabile și frâne pe disc.

În general, acest motocross BEMI NITRO 250cc Off Road NEW Janta 19 este un model de înaltă calitate, care oferă o manevrabilitate excelentă și o viteză de vârf de peste 50 de kilometri pe oră. Dacă ești în căutarea unui motocross de înaltă performanță, acesta ar putea fi un bun alegere.