| Schndider a întrebat:

Salut stie cineva din ce e compus carbunele de narghilea, si daca e toxica, si dace e toxica e mai toxica decat tigara?

Răspuns Câştigător
| YTBDrawingBase a răspuns:

Sa nu incerci sa fumezi asa ceava!

2 răspunsuri:
| CPR a răspuns:

Carbunele este den coji de nuca de cocos sau bambus, nu este toxic si are o cantitate de CO2 mai mica decat carbunele de grata dar mai mare decat o tigara.

| wraithdesigner a răspuns:

Ba poti fuma linistit, este mult mai putin toxica decat o tigara...
carbunele contine melasa si in rest este carbune normal... tongue