| Vergil a întrebat:

Salut.Stie cineva vreun server calumea privat de MT2(PVP preferabil) sau de unde pot sa iau clientu de la Epical MT2.
Funda cine ma ajuta cu clientuwinking.

Răspuns Câştigător
| XtremeIonut a răspuns:

Metin 2 Apollo 100 % PVP, funda?big grin

4 răspunsuri:
| S3xYBoY a răspuns:

MT2 oriental...cu clientu nu stiu! bafta

| Life4Fun a răspuns:

Nu merge linkul de la epical metin2 de download...nu stiu ce are. Daca vrei un server pvp calumea intra pe HammerMt2.Atentie au si server pvp si pvm.

| M3taX a răspuns:

Stiu eu un server privat pvp! se numeste Xpub. Site-ul lui este: http://www.metin2.xpub.info/index.php te avertizez: nu este mereu online dar e superr spune ca vii din partea lui M3taX.

| dragosell a răspuns:

Mt2 Hammer, light, moon, celestial, world3