| eueueueueue a întrebat:

Stiu ca e intrebare mai ciudata, dar vreau si eu sa stiu daca se poarta chiloti pe sub pantalonii in care intri in mare.

4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

In general intri cu slip sau cu boxeri.Asa poti inlocui chilotii...adica te duci pe plaja in pantaloni scurti, te dezbraci si ramai in slip sau boxeri si poti intra asa in mare...nu are nimic

| miTzuliK93 a răspuns:

Eu unul nu am mai auzit si nici vazut asa ceva vreodata. Iti ajung niste pantaloni scurti. Ce? Te temi c-o ai prea mare si o sa se vada? laughing

| StalkerSoul a răspuns:

De ce nu?

| marin81 a răspuns:

De ce nu, normal ca poti sa porti, dar sa fie pantaloni mai lungi, gen trei sferturi