| alexandru0000009 a întrebat:

Salut.Sunt la un moment de rascruce din viata doresc sa merg la o facultate si nu stiu la care.sad As vrea sa merg la o facultate de nivel mediu... cine imi poate oferii si mie cateva sugestii de facultatii de nivel mediu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa inveti sa scrii mai intai.
"cine imi poate oferii "
" sugestii de facultatii "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Ai pasiuni? Te atrage vreun domeniu? Ai un vis?
Facultate de nivel mediu nu stiu sa iti spun. Cred ca trebuie sa te gandesti daca intr-adevar vrei sa mergi la facultate si sa alegi in functie de ceea ce iti place sau te atrage, poate te pricepi la ceva sau de mic ti-ai dorit sa devii ceva...