| CraigThunderSs a întrebat:

Salut.
Știe cineva cât ar costa fisa medicala pentru admiterea la jandarmi, subofițeri și unde se face?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Salut. Eu cand am facut pentru inscrierea la politie imi aduc aminte ca am dat vreo 450 de lei, pentru ca trebuie sa ti se faca analize amanuntite, nu ca la fisa medicala pentru permis, te pune sa citesti pe un panou, se uita la urechile tale si te pune sa iti atingi varful nasului cu degetul in timp ce ai ochii inchisi.
Se face de obicei la clinici, daca ai permis si mai stii unde ai facut fisa medicala pentru permis, tot acolo poti sa te duci sa o faci si pe asta pentru inscriere la subofiteri.