| H3ll3n a întrebat:

A lucrat cineva de aici la McDonald's? Cum e? Se merita salariul?

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Stiu persoane care au lucrat, sincer nu prea se merita e munca multa si bani foarte putini

| Carton a răspuns:

Decat sa stai degeaba se merita...10 m pe luna ca sa speli niste prostii si sa servesti niste clienti infometati gata sa te bata? rolling on the floor mi se pare destul de ok pentru un "prim serviciu" cu care sa iti deschizi viata, sa fi pe picioarele tale.