| Benjamin192 a întrebat:

Am 2 tatuaje pe picior (gamba) întrebarea mea este daca ma primește la pompieri...

Răspuns Câştigător
| alin1317 a răspuns:

Salut! Am 2 cunostinte: 1 jandarm tatuaj pe mana si pe piept.(nu se vad cand porti tricou)
A 2-a: 1 cunostinta care lucreaza ca parasutist si a fost chiar si in afganistan, are tot pe brat(tot la fel nu se vede la tricou)
Tu daca ai pe gaba, in meseria de pompier, la munca fiind nu o sa porti niciodata pantaloni scurti! Am curajul sa bag mana in foc! Asa ca eu sunt 99% ca poti fii pompier. Bafta la salvarea lumii! Ciao