| sonnykid a întrebat:

am auzit ca un procesor intel pentium 3 xeon dual core 3.00 ghz si o placa video 1024 mb ddr3 GT 220 ca sa lucreze la performanta maxima imi trebuie un windows pe 64 bit! e adevarat? (eu am pe 32) FUNDA

Răspuns Câştigător
| Arkey a răspuns:

Este adevarat. Nu se poate spune ca pe 32 bit nu merg bine dar le limiteaza capacitatea de lucru. Cel mai bine ar fi sa te treci pe 64 bit crede-ma.

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Depinde cata memorie RAM ai. Daca ai mai mult de 3 gb, merge 64 biti, daca ai mai putin, ramai la 32.