| badearazvan a întrebat:

am imprumutat un windows 7 de la un prieten si trebuia sa il activez si nu mi-a spus si a expirat il pot folosi dar zice intr-una ca trebuie activat mai pot sa il activez dupa ce a expirat si daca da imi puteti da un link

2 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Dupa ce l-ai instalat trebuia sa ii bagi crack-ul ca sa aiba valabilitate pe perioada nedeterminata. ti-l pot da eu daca vrei. uite id-ul meu ionutgeorgeionut

| M4riusT a răspuns:

Cauta pe google Remove Wga pentru windows 7 si o sa scapi de problema aceasta. Bafta