| eXcisioN a întrebat:

Am invatat sa fac site, am facut cssu', styleu', interfata siteului cu culori, cu scris, dar nu am reusit, nu stiu cum sa va explic, de exemplu am creat un buton numit Poze. Si vreau cand dau click pe butonul Poze de pe site sa pun niste poze in acea pagina care urmeaza sa se deschida, momentan nu se deschide nimic cand dau click pe ea. Ma poate ajuta careva?

2 răspunsuri:
| Jesye a răspuns:

Html? pune un link catre o noua pagina laughing

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!