| dafuq123 a întrebat:

am o intrebare ..Eu am Windows 7, daca vreau sa-mi instalez Windows 8-ul as putea sa-mi pastrez partitia :/D cu tot ce am (jocuri, muzica etc)?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Daca windows-ul este instalat pe partitia C, atunci da, ramane partitia D, asta doar daca nu o formatezi la instalare, daca ai formatato, nu mai ramane nimic. Tu umbla doar La C, sau pe ce partitie ai windows-ul instalat, ca apoi o sa ramana de tot ce ai nevoie pe celalalte partitii.

2 răspunsuri:
| akon100 a răspuns:

Din cate stiu eu, cand reinstalezi windowsul se sterge partitia C, dar celelalte raman. Asa ca bafta la instalarewinking

| AnOnIm1220 a răspuns:

Daca nu le ai in c sau pe destopk iti raman, dar daca le ai in ce sau... ti se sterg.dar am incercat si eu windows 8 si nu e reusit. este foarte schimbat, multa lume nu il agreeaza