| MuzzaFuzza a întrebat:

Am o mare problema. Acum o zi am downloadat un generator si l-am deschis. Mergea perfect. Apoi l-am inchis. Am lasat calculatorul putin inchis, iar cand l-am deschis imi apare o fereastra si nu pot sa o inchid, ca daca dau X imi apare ceva cu warning number 1, si daca mai apas odata X imi inchide calculatorul. Please help

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Deschide pc-ul in safe mode (modul de siguranță), sterge\dezinstaleaza "generatorul".