| neacsu1flo a întrebat:

am o mare problema am reinstalat windousu si acum cand apas Caps Lock imi pare pe ecranul laptopului ABC intr'un patratel de exemplu cand e Caps Lock'ul activat imi apare ABC si in cateva secunde dispare cand apas pe Caps Lock'ul sa fac sa scriu mic imi apare abc intr'un patratel problema mea este cum scot acel patratel cu abc?
ps : inainte sa reinstalez windousu nu facea asa inainte il aveam cu tastatura in engleza acum cand am reinstalat windousu am pus'o in romana Multumesc! dau Funda!

1 răspuns:
| Cristi2001HelperTpu a răspuns:

Daca e windows 7(ultimate sau preofessional)daca nu e pe 64 de bites, asta e problema... daca e pe 64 de bites incearca sa intrii in startmenu--->run-->cmd--> si scrii :"Caps Lock &fix 64 bites.win(ce windows ai tu)