| wowmentol a întrebat:

Am o problem nasoala am schimbat parola de la mess si acum nu o mai stiu.Am incercat sa dau recuperare dar nu mai stiu raspunsurile la intrebari.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| DCSHOE a răspuns:

Atunci incearca sa o resetezi, asta daca ai un e-mail alternativ. Dai la I forgot my password si ti'o resetezi de acolo.

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

In cazul asta, faci altul... fara raspunsuri nu-i posibil.

| Robertttttttt a răspuns:

Dcshoe stie el ceva si eu am ceva de genu tu cand ai facut messu tti a cerut un email alternativ acu...nu stiu ce email ai pus tu pe baza acelui email poti sa ti scimbi parola.intri in i forgot my password si selectezi acolo.cu email alternativ.Stii e cam nasol dar trebuie sa stii id ala poate e al unui prieten sau poate tot al tau.si ti o poti schimba altfel nu poti!big grin