| alabalaportocalala a întrebat:

am o problema.Azi alergam si aveam castile in bagate in telefon si in timp de alergam am dat cu mana mai cu forta in firul de la casti au iesit din telefon cu putere, iar cand am incercat sa le bag inapo imi spuneca ca am conectat castile iar peste 2 secunde ca sau deconectat si tot tinea asa. Poate sa fie reparat daca il duc la un magazin de specialtitate?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Poate sunt castile de vina, incearca sa folosesti altele.
Daca si atunci face la fel, du telefonul la reparat, vor rezolva ei.

1 răspuns:
| No0oName a răspuns:

Probabil a iesit un fir de la casti si nu face bine contact si atunci teleofonul iti spune asta ca nu se conecteaza bine, incearca cu alte casti iar daca nu iti va merge ar trebui sa mergi la un serivice de telefonie mobila sa iti verifice telefonul