| MihayG a întrebat:

am o problema cu cardul de la telefon.Mi s.a creeat un fisier denumit "images" si nu il pot sterge.Din cauza acestuia nu pot sa mai pun poze sau muzica de pe alt dispozitiv pe card si nici sa fac poze cu telefonul meu.Nu mi le mai citeste.Am incercat reformatarea lui si nu merge.Ce sa fac? Ajutor! Funda si vot. URGENT!

1 răspuns:
| CosminShAtat a răspuns:

1. Opreste toate aplicatile care se folosesc de el ( ar putea fi Facebook skype picasa etc.)
2.Da restart la telefon si mai oprestele o data
3.Stergel

a)Daca nu merge conectezi cardul (fara telefon doar cardul cu un adaptor ca alea de la aparatul foto ) PE CALCULATORUL TAU
b)Il stergi

A) daca nici asa nu merge il reformatezi( dai clic dreapta si iti apare formatare )
B) iar daca ai facut toate astea si nu merge cel mai bine e sa il arunci in Dunare laughing)