| Snoopy001 a întrebat:

am o problema cu PayPalul de curand m-am mutat si am cumparat un televizor ( acum o ora ) dar am realizat ca, cardul era pus pe adresa veche. Cum as putea schimba adresa incat sa nu fie nevoie sa anulez pachetul?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Suni la ei sau le dai un mail ceva si le spui sa schimbe adresa, ai dat comanda devreme deci inca nu a apucat sa o trimita, ai timp.

| Moryami a răspuns:

Exact asta am păţit eu ieri cu noul televizor. Nu trebuie decât să suni la ăla care ţi-a pus reciever-ul ( chestia aia unde se pune cardul ) şi ăla va suna la Bucureşti la Romtelecom.