| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare,dau FUNDA si VOT celui care ma ajuta.
Deci am refacut windows-ul pe laptop, un msi cx623, toate bune pana cand am descarcat un metin.Imi zice ca nu am instalata placa video.Am instalat-o de pe net,dar nu stiu sigur daca e buna, si acum imi spune ca trebuie sa instalez si "Intel Driver first"
Cine imi poate da un link de unde pot descarca? Ca am LUAT SI Ma-Config si Everest, si degeaba.

Pe el e windows 7 Ultimate x64

Placa video : NVIDIA GeFrce 310M 1GB DDR3
CPU : Intel Pentium P6100

Cine ma poate ajuta.va rog sad

Răspuns Câştigător
| edani99 a răspuns:

Pai...ar fi bine sa downloadezi un program de pe net care sa iti downloadeze toate driverele de care ai nevoie. Sunt multe programe de genul asta.Scrie si tu pe google driver updater sau ceva de genul asta, si ai sa gasesti o gramaa de programe.Alege unul care o sa iti descarce tot ce ai nevoie si iti rezolvi problema.

1 răspuns:
| diteradrian a răspuns:

Decat sa te chinui asa, mai bine ai face rost de un windows 7 cu tot cu drivere.