| Jeyjey16 a întrebat:

Am o problema si anume cand bag un stick in laptopul meu si vreau sa pun ceva pe el imi tot spune ca este protejat la scriere. Dar cand in bag in PC merge de ce imi puteti spune dau funda la cine ma poate ajuta.

3 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

In opinia mea nu e virusat, verifica daca folderul in care vrei sa pui e read -only. cel mai probabil asa este. in plus calculatorul e parci pe langa laptop care are sistem de securitate si daca nu ti l-a instalat corect e normal sa nu mearga.

| tomthecat a răspuns:

În opinia mea, laptopul este virusat, cu sistemul de operare grav afectat şi implicit, erori.

| Jeyjey16 explică:

Am rezolvat problema si era ceva din laptop