| Paul_Nagy_1990 a întrebat:

Salut TPU
Am o tableta evolio axis 7hd
Sii se stinge singura de ce?
Cand ii la incarcat nu se stinge
Ma puteti ajuta?
Dar daca puteti sa imi spuneti ce sa ii fac eu nu sa o duc la servis sau la garantie

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci, daca tu nu pricepi la remediat defectiuni si erori, mai bine du-o la un service-ul autorizat sau daca ai garantia valabila du-o la un magazin de unde l-ai cumparat pentru a putea trimite la un service-ul profesionist ( daca ai termenul de garantie valabil) Ti-o repara gratuit!

2 răspunsuri:
| Paul_Nagy_1990 explică:

Sii ce pot sa ii fac?

| cristisubiak a răspuns:

Dacă atunci când o laşi la încărcat nu se stinge înseamnă că e o problemă la acumulator!