| ursnadrei a întrebat:

Am pentru miine da facut un proiect la anteprenoriala. Am facut unul PowerPoint! Ce muzica as putes sa pun pe fundal?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Uite la cantecele de pe profilul meu, poate iti place una..Sau pune imnul Romaniei.Ori nu..Antreprenoriala se refera la afaceri, activitati economice. Cauta Bruno mars- billionaire. ii foarte buna in cazu de fata!

2 răspunsuri:
| MedeeaAnisia a răspuns:

Poi de fundal ar fi foarte frumoasa melodia 'The glow' sau 'Impossible'! Sper ca ti-am fost de ajutor! happy