| silviu18 a întrebat:

am si eu o intrebare eu joc pe siteul prizee si am cativa bubz si as vrea sa iau un cadou dar imi arata prostia aia cu pentru 10 bubz vei primi nu stiu ce si nu imi apara lista cu cadouri ce trebuie sa fac cine va spune FUNDA!

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Castiga bubz in continuare. De fapt ceea ce scrie acolo e ca, cadourile nu sunt disponibile momentan pentru tara noastra. Iar chestia cu 10 bubz, e ca trebuie sa dai 10 ca sa castigi un jeton sa mai poti juca o data un joc, asa ca nu te baga