| AleXandrul23 a întrebat:

Am si eu o problema cu Windows 7 Aero mode.
Am o placa ATI Radeon HD3650 si cand selectez tema aero mod imi apare eroarea :
the amd driver has stopped responding and has recovered
the amd family has stopped responding and has recovered
Chesti din astea.
Ofer Funda pentru cel care ma ajuta si imi spune ce sa fac.

3 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Dezinstaleaza driverul de la placa video> Intra pe situl oficial si downloadeaza ultima versiune de driver compatibila cu placa ta si apoi o instaleazi.

| Amabilul a răspuns:

De acord cu trustbogdan...fa un update la placa vide, intra aici, ti-am selectat windows 7 pe 32 bit, daca ai pe 64 alege 64 si descarca

http://support.amd.com/......earch.aspx

| Amabilul a răspuns:

Si daca ai laptop selecteaza Notebook...te descurci tu acolo