| FoXxEr a întrebat:

Am si eu o problemaVreau sa imi downloadez Minecraft dar imi apare o eroare Cu Don'T Send si Send Error...am incercat ogramada de versiuni tot la fel face si nu numai la minecraft apare aceasta eroare si cand deschid pc-u apar cam vreo 4-5 si daca vreau sa descarc yahoo messenger 11 tot aceasta eroare imi apare Imi puteti spune dc? sa fie de la windows? as vrea sa rezolv problema cu minecraft

1 răspuns:
| Felix_SubCarpati_1994 a răspuns:

Daca imi zici de windows ai iti pot razolva daca ai 7 sau XP incearca 1.4.5 SP-ul