| 1Bogdan7 a întrebat:

am un Samsung star 2 s5260 si nu gasesc un program de spart parole de wi-fi [scopuri personale happy ]. Ma puteti ajuta, va rog (ziceti-mi numele sau dati un link). Dau funda!

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

NU exista asa ceva. Cel mai simplu e sa iti cumperi router. Costa aprox. 80 lei. Dar sa stii ca daca ai internet de la Romtelecom si ai un modem cam asa, ai WIFI pe el.
http://images2.okr.ro/......00_700.jpg
Tii apasat de WPS si WLAN pana ti se apronde beculetul de la WLAN si apoi te conectezi dupa telefon. Ai parolele pe spatele routerului. Fundita? :o3

| Metals25 a răspuns:

Nu exista trebuie sa iti cumperi router. funda?