| adrili10 a întrebat:

as dori sa va pun o intrebare ce credeti despre revistele avon adica ce credeti despre parfumurile de barbati sunt de durata.Dau funda primului raspuns bun. FUNDA

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să stii ca i-am luat tatălui o apă de toaletă de acolo, "Individual blue for him ", o sticluță albastră, e până in 50 lei, nu-i scump. Are un miros superb, superb...Si da, persistă mult!

| danafatu a răspuns:

Buna. Important este sa iei apa de parfum, nu apa de toaleta! apa de parfum e mai concentrata, deci persista mai mult. Recomand U by Ungaro sau Today Tommorrow for him. happy