| TheExpert01 a întrebat:

Azi dimineata am primit un email in care un reprezentant de la o firma( Rolls-Royce Award) din Marea Britanie imi spune ca mailul meu a fost selectat si voi primi o masina brand 2013.Sincer nu prea cred dar sunt curios daca a mai primit cineva. FUNDA

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Toată lumea! Toată lumea a primit măcar câte o ţeapă.

| CataC a răspuns:

Da, Rolls Royce are tot interesul sa dea masini aiurea pe internet. Sa-ti faci garaj mare.

| greyhound a răspuns:

Virus alert

| andreiTheDJ a răspuns:

Ai trimis cumva vreun mail? daca nu atunci nu lua in seama...pot fi niste hackeri

| Klaoody15 a răspuns:

Hey! Si eu primesc ZILNIC mail-uri cum ca, contul meu bancar (?) de la ceva banca a fost ales castigator si pot ridica premiul online in valoare de 'spe mii de euro... sau ceva colet valoros trebuia sa ajunga la mine... Pe bune? Is SPAMuri si virusi. Nu o lua de bunawinking

| Preda_Claudiu_1999 a răspuns:

Orice ar fi nu asculta nu are cum prin mail..ai grija pe unde intrii sau ce mesaje trm ca sunt doar escroci