| mihainet a întrebat:

Ce sa aleg dintre ipad mini 16 gb fara 4g si Samsung galaxy tab 2 10.1 16 gb 3g?

6 răspunsuri:
| ElenaErika a răspuns:

Samsung Galaxy Tab.e cea mai buna alegere

Răspuns utilizator avertizat
| Juleuuss a răspuns:

Părerea mea ar fi să alegi ce vrei cu adevărat, nu după răspunsurile noastre! Baftă!

| Georay a răspuns:

Galaxy Tab 2. Un sistem de operare flexibil si componente hardware mai puternice ca cele ale iPad-ului

| L4WRlD34TH a răspuns:

Frate eu iti zic sa alegi ce vrei tu... Dar raspunsul meu ar fi iPad mini 16 gb pentru ca e mai usor si pot sa sincronizezi cu celelalte iDevice-uri, nu se blocheaza niciodata, Samsung galaxy tab 2 10.1 are android si asta inseamna ca o sa se blocheze la aplicati care nu merg. Prefer Apple nu Google(Andoid).

| Sweet_Arahida_1990 a răspuns:

Galaxy Tab 2... clar