| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati?
- M-am uitat la The Vampire Diaries, The Secret Circle, Awkward, Saving Hope, preferatul meu Teen Wolf.
- Imi plac cele cu puteri supranaturale si cu batai multe.
- Nu imi plac filmele cu batrani. ( weird )

Dau funda celui mai bun raspuns.
( P.S - Va rog eu mult, nu mai ziceti : Grimm, pretty little liars, gossip girl, true blood. ) Sau argumentati de ce, daca tot alegeti. ( P.S 2 - GG si PLL mi se par de fete )

8 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Masters of horror!

| DeyutzaDeea a răspuns:

-The nine lives of Chloe King
-American Horror Story
-Buffy the Vampire Slayer...

| s3v3n7 a răspuns:

Îti recomand Smallville. Vizionare plăcută

| Havoc a răspuns:

Uita-te frate la saw 1 2 3 4 5 6 si dupa iti mai zic cand le terminti filme killer elite etc funda pls

| andrada12345678910 a răspuns:

The originals. ii cam aceeasi ca si the vampire diaries numai ca dupa parerea mea ii mult mai fain :D aici te poti uita pe engleza:
http://91.202.61.170/Stream/The_Originals.html

| CronoX a răspuns:

Iti recomand The walking dead si Prison break seunt niste seriale extraordinare trebuie sa le vizionezi neaparat. Vizionare placuta.

| Andra19051998 a răspuns:

Ghost Whispererhappy

| iustinagheorghe a răspuns:

90210 este un serial cu fete in majoritatea timpului, este vorba despre dragoste intre liceeni.pup Sper ca te-am ajutat...