| Elaide a întrebat:

Ce spuneti de Vinerea Neagra?
Nu am mai facut cumparaturi in Black friday si vreau sa stiu daca se merita sa comand ceva?
Se fac reduceri la toate produsele? Sau se face pe rand la fiecare?
Si inca o intrebare a comandat cineva vreodata de pe site-ul Koyos? Vreau sa fac o comanda de acolo si mi-e frica sa nu patesc ceva. E de incredere?

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

De Black Friday trebuie sa fii extrem de atent la preturi si sa te informezi cu cel putin o luna inainte. Majoritatea firmelor maresc preturile inainte de perioada asta, ca de Black Friday sa le reduca, dar pretul de obicei ramane oricum mai mare decat cel real...

| vladimir74 a răspuns:

Reducerile se fac simultan la mai multe produse.