| Den1470 a întrebat:

cine imi da si mie siteul unde pot gasi rezultatele(notele)la Evaluarea Nationala 2013 in judetul Hunedoata

3 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Poti sa vezi toate rezultatele de oriunde din tara pe edu.ro, la sectiunea Admitere 2013 (desi nu cred ca s-au publicat inca).

| alexs99 a răspuns:

Vezi rezultate la Evaluarea Nationala 2013 in judetul Hunedoara la link-ul:
http://stirileprotv.ro/......doara.html

| amorezul17 a răspuns:

"isjsibiu" scrie pe google si vezi ca iti da evaluare nationala 2013. Nu pot pune linkul ca e reclama scuze.