| dianacool a întrebat:

Salut tpu.Cine imi poate da si mie niste site-uri de anunturi?

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Sunt foarte multe site-uri cu anunturi.Iti scriu cateva:anunturigratuite.com,anuntul.ro care este al ziarului Anuntul Telefonic, anunt-romania.ro,anuntrapid.ro,anunturi.biz,tocmai.ro,etc.Cu vanzari diverse prin licitatie sau nu okazii.ro dar e cu comision de la vanzator, tizo.ro e gratis, trendzone.ro.Nu ai spus ce te intereseaza sunt site-uri cu joburi, cu masini, cu imobilare etc.