| 10han a întrebat:

Cum pot sa intru in Istorie? Ce pot sa fac, sa construiesc sa intru in Istorie?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa inveti atat de bine incat sa ai 10 pe linie, sa intri la o facultate foarte buna si sa ajungi cineva mare!
Prin multa, extrem de multa munca, ambitie si determinare!

| doctorandus a răspuns:

"Cine omoara un om este un criminal. Cine omoara un milion este un erou." I.V. Stalin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde cat mai mult pe TPU, aduna "fundite" si asa intri in istorie.

In istoria internetului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa iti zic ca iti va face si statuie. laughing

| blAster85 a răspuns:

Da un tun sanatos undeva la o banca ceva..iti vor face si statuielaughingsi o zi in care vei fi sarbatoritlaughing

| justadream94 a răspuns:

Implica-te in politica

| criscris12 a răspuns:

Fii creativ si gandeste