| steaua4everful a întrebat:

Cum realizez un transfer intre propriile conturi cu internet banking BT24? Am un cont in euro si unul in lei si vreau sa transfer din cel in euro pe cel in lei. Am dat la transfer conturi proprii, am selectat la "din contul" contul in euro, iar la in "contul" nu am pot selecta contul in lei. Imi arata doar "selecteaza", dau click pe "selecteaza" fara sa imi apara nimic. Iar la detalii plata ce ar trebui sa scriu?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu poți face transfer între conturi cu valute diferite. Trebuie să ai pe acolo o opțiune de SCHIMB VALUTAR. Alegi suma din contul în € și echivalentul în lei îl pui în contul de lei. Simplu.

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Asa am patit si eu. Trebuie doar sa faci treaba mai mai concentrat sa vezi ce scrii ce bifezi. O sa mearga dar daca nu reusesti atunci da email la ei si spune-le sa-ti explice mai amanuntit sau pe scurt dar precis ca sa intelegi