| mihainet a întrebat:

Daca as cumpara 2 boxe Behringer B208D, as putea sa le conectez la un mixer behringer xenyx 1204 fx? Daca nu e bine conexiunea spuneti-mide ce si ce trebuie schimbat.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Fără probleme.

1 răspuns:
| laserworld a răspuns:

Sigur,toate boxe active, b208d inclus, functioneaze la un mixer pasiv.nici o problem. tu trebui 2x cablu semnal pentru legatura boxe la mixer( mixer, la main out). sau tu conecteaze o boxa la mixer, si alt boxa-la al doila boxa in line.