| 10han a întrebat:

Daca strigi in ore, in pauza la o colega intr-una si ea iti raspunde si te intreaba ce vrei tu ii spui ca nimic si continui sa o strigi inseamna ca esti taran? De exemplu astazi stateam cu 4-5 baieti pe hol si trecu o fata si unul o lua in brate (fata are prieten un prieten de-al meu) si eu ii zisei: „Lasa ba fata in pace, ia mana de pe ea, esti nesimtit?" inseamna ca fusei nesimtit ca zisei asa? Fu un gest de taran? Cum cazui in ochii fetei ca ii zisei asa baiatului aluia? Ce inseamna sa fii taran la liceu?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce inseamna sa fii taran la liceu? ...gresit, esti taran oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După accent cred că vii de pe plantațiile de lubeniță din Dăbuleni. Uite care-i chestia, trebuie să renunți la apucăturile de meltean. Știu că pare greu dar e necesar. Nu mai ești la mă-ta pe tarla. Nu-i treaba ta unde pune x sau y mâna și nu mai striga ca un idiot după toate proastele.