| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi un program de facut filmulete care le pot pune pe youtobe(si din poze si din alte videoclipuri).

Numai bine.

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Se numește Windows Movie Maker.
Există mai multe, dar ăsta e cel mai ușor.

2 răspunsuri:
| LivLiviu a răspuns:

Windows live movie maker pentru windows 7. Dai la windows uptade si il gasesti. Merge sa faci filmulete pentru youtube si in calitate HD. Eu il folosesc

| TheIIRe a răspuns:

In prezent eu folosesc Sony vegas 7, dar la inceput am folosit Windows movie maker(este simplu dar limitat) apoi Ulead Video Studio(ceva mai bunicel) diverse versiuni.

Succes.