| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile, computerul meu face niste zgomote ciudate... Ce credeti ca are?big grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Este posibil sa ai foarte mult praf la cooler, ventilatorul acela mic din interiorul unitatii care ajuta la racire! Daca stii sa-l desfaci si sa aduni praful cu o perie fina, poate ai rezolva problema!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o zi minunata!

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Si la mine facea la fel intr-un timp.Curata-l de praf, s-ar putea ca asta sa fie cauza(a intrat praf in unitate, la partile componente).Sau este supraincalzit.

| AxelBv a răspuns:

Curata-l de praf.

| VlaDtz99 a răspuns:

Daca scoate zgomote ciudate e posedatlaughing

| username0 a răspuns:

Praf la cooler