| Sergiu44227 a întrebat:

Salut TPU,de curand am decis sa imi cumpar un Microfon pentru PC,am gasit unul, dar nu stiu daca chiar e bun.
Acesta este:http://www.pcgarage.ro/microfoane/somic/senicc-sm-098/

Daca aveti alte pareri spuneti, dar vreau unul la pret de max. 50 lei.
Dau funda la cine vine cu cele mai multe pareri despre microfonul care doresc sa mi-l cumpar si daca nu e bun scrieti o adresa cu unul mai bun.

1 răspuns:
| Drack550 a răspuns:

Atata timp cat microfonul il folosesti pentru skype, mess sau ce stiu eu mai ce este foarte bun acesta raportat la pretul lui. Daca ai nevoie de microfon pentru ceva anume si ai nevoie de un microfon de calitate, nu cred ca vei gasi niciodata unul la un pret de sub 50 de lei.