| puscahoreangaion2000 a întrebat:

Doresc sa stiu si alte programe care pun banda neagra la o subtitrare film in afara de virtual dub, aegisub, deoarece am incercat aegisub si nu merge!

1 răspuns:
| ghe221 a răspuns:

La ce te referi ca sa faci subtitrare : subtitle Workshop, Jubler, SubtitleCreator,. Deschis subtitrare Editor, subMagic Pagina subtitrare Editor, Womble EasySub - unele sunt free alte costa!
Si ca sa subtitreze : UMPlayer, primul program de vizionat filme care caută singur subtitrările, Adding subtitles, Asman Submaker