| Leatherleader a întrebat:

eram pe facebook si deodata mi s-a restartat pc-ul si dupa ce sa aprins mi-a aparut "start windows normally in 30 seconds" si mi s-a restartat din nou! ce are?

3 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Daca mai apare dai intotdeauna Last Know Configuration, in caz contrar, trebuie sa reinstalezi windowsul.

| elisa820 a răspuns:

Nu este un virus asta mi s-a intamplat si mie acum ceva timp.Treaba era ca o piesa din ea era uda.

| artagonlord a răspuns:

Se poate sa ai un virus, pornesti pc-ul in safemod, si puneti HitamPro si scaneaza-l, este facut pentru asa ceva.