| mtrix a întrebat:

ma puteti ajuta cu un sfat?
Cum sa ii raspund unei fete care tine la mine si a zis ca m-a visat in aceasta noapte?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cheam-o sa visati impreunawinking

| katy a răspuns:

Zi-i ca ai visat-o si tu ca va plimbati in oras. apoi invit-o la un suc si faceti o plimbare

| GreenVoid a răspuns:

"Eram gol?"

| Ωmega a răspuns:

"Se pare ca sunt baiatul viselor tale laughing Hai sa bem un suc si sa povestim."

| dopmic a răspuns:

" se spune ca atunci când visezi o persoana te gandesti mult la ea " laughingwinking

| Bianca_Cancel_2001 a răspuns:

Intreab.o cum te.a visat, fa conversatie si poate aveti lucruri in comun :-) Nu te sfii sa ii spui adevarul! Fii sincer! Bafta :-) :-) :-)