| Angelworld a întrebat:

Ma supara o problema de cateva ore bune. Am un televizor Samsung pd22eo, si nu reusesc sa dau imagine/sunet in el cu ajutorul laptopului. Folosesc un cablu hdmi-dvi (tv are port dvi, laptopul port hdmi). Am cautat in tot orasul un cablu dvi-vga dar nici urma. Am testat cablul la un alt televizor din casa, si functioneaza ok. Oare trebuiesc facute ceva setari din pc? Sau daca tv nu este HD nu va merge? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| FlorinCiobotaru a răspuns:

Da, trebuiesc făcute setările din PC sau daca găsești un cablu de dvi-vga e totul simplu