| Narcis494 a întrebat:

Mi-am cumparat un cap de papusa si as vrea sa exersez pe el, ma pricep cat de cat dar nu prea stiu ce forme sa fac, as vrea sa ma fac stilist voi ce parere aveti ar fi o meserie buna? Sau daca exersez timp de un an in fiecare zi minim 1 ora as putea sa ajung stilist?

Răspuns Câştigător
| YoannahKlaudia a răspuns:

Buna. Poti exersa dar daca nu faci un curs in acest domeniu nu te ajuta sa profesezi. Ca sa devii stilist in adevaratul sens al cuvantului ai nevoie de calificare. Fara o diploma nu te poti angaja nicaieri, poti lucra doar la negru. Sfatul meu e sa exersezi dar sa te interesezi si de un curs! Daca iti doresti cu adevarat sunt sigura ca vei reusi! Bafta

2 răspunsuri:
| Lyra a răspuns:

Daca iti doresti si ai talent poti deveni ce vrei tu.Fratele meu este stilist, dar a facut un curs si castiga destul de bine.Asa ca spor la treabahappy

| konage a răspuns:

Da ai putea, depinde de cat de mult iti doresti.