| anonim_4396 a întrebat:

O sa trec direct la subiect:In battlefield 3 multiplayer pe un server de 32 jucatori am un numar de fps-uri de 30+ si pe un server de 64 jucatori am un nr. de fps-uri de 10-23 ceea ce ma forteaza sa joc numai pe servere de 32.Intrebarea mea este:Eu o sa pot juca pe servere de 64 jucatori dupa ce o sa schimb placa video sau nu placa este problema?
Sistemul meu este:
-procesor:amd a4-3300 dual core 2.5 ghz
-memorie:4gb ddr3
-placa video care o folosesc acum:amd radeon hd 6410D(integrata in procesor)

1 răspuns:
| Bosancu10 a răspuns:

Dar jocul cu iti ruleaza dacca iti merge intrerupt?