| bogdan2013 a întrebat:

Poate cineva sa imi recomande o versiune buna de C++ pentru incepatori ca am folosti DEV C++ si imi dadea erori si oricum nu prea ma pricep asa sunt la inceput

Răspuns Câştigător
| sallamaleckum a răspuns:

Cel mai bun de inceput e Borland C++. Dupa ce parcurgi materia clasei a 9-a in acest program, poti trece la MinGW Studio. Programa liceala consta in lucrul pe aceste doua software-uri.

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Toate or sa-ti dea eroare daca scrii cod gresit! Nu conteaza pe care il folosesti!

| bogdan2013 explică:

Ideea este ca eu nu am facut nimic in liceu.Eu fac asta din propria mea initiativa