| anonim_4396 a întrebat:

happyspuneti-mi si mie parerea voastra, am facut acu 2 luni 14 ani, am 48Kg si 1.70 inaltime, sunt slab.Intrebarea mea este cam ce inaltime voi avea la maturitate, eu zic ca seman cu tatal meu, el a avut parca 1.83 sau 1.85 cand a fost in armata, credeti ca voi creste si eu atat?laughingO Intrebare idioata dar sunt curios!laughing

Răspuns Câştigător
| angeloo12 a răspuns:

Trage de fiarawinking

1 răspuns:
| CannabisFan a răspuns:

Si cum as putea lua in greutate, sa imi maresc masa musculara ma refersad?