| Doru_Balan_1990 a întrebat:

Sunt student la Geografie la Universitatea din București si daca este cineva care a fost student la UniBuc as vrea sa-mi răspundă la următoarea întrebare : Cam care ar fi procentul de acordare a burselor de merit? Mai exact din 350 de studenți pe locurile bugetate, cam câți ar putea primi bursa, cu aproximație, având in vedere ca mi s-a spus ca nu exista un număr exact sau o medie exactă pentru a te încadra...Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Frate, acolo am intrat si eu, si au pe Facebook o campanie ask your buddy, pe grupul lor, in care un student deja admis iti da cerere si iti raspunde la orice intrebare la care te poti gandi